Пн - Сб: з 9:00 до 19:00
Vaber без вихідних
с 8:00 до 20:00
м. Київ
(Доставка по Києву)
  • Олія для тонування Berger Classic BaseOil Color

Опис

Екологічно чистий імпрегнуючий ґрунт для паркету Berger Classic BaseOil Color з високими показниками проникнення в товщину деревини, виготовлений на основі природних олій, що має високий твердий залишок. Крім безбарвної комбінації олій випускаються пігментовані варіанти для фарбування підлог і створення дизайнерських колірних рішень.

Продукт може покриватися лаками AquaSeal® 2KPU, AquaSeal® Ceramicstar, AquaSeal® Greenstar, Aqua-Seal® EcoGold, SolvSeal® LT-Export Extra і Classic HardOil,. Якщо є бажання зберегти оптику відкритих пор деревини, то як другий шар можна наносити другий шар цієї олії або Classic 100ProOil.

Особливі примітки

Просочені олією ганчірки, пади та інші робочі інструменти, а також олію/віск у зв'язку з пилом від шліфування або подібним намочити водою або зберігати в закритому відрі та утилізувати, дотримуючись правил пожежної безпеки - небезпека самозаймання. Сам продукт не займається.

Перед застосуванням добре перемішати.

Умови роботи повинні відповідати нормі DIN18356.

Усі колірні відтінки можна змішувати один з одним, що дає змогу здійснювати індивідуальне регулювання кольору.

Під час подальшого покриття лаками на водній основі може відбуватися видавлювання олії, що ще не затверділа, зі щілин, викликане розбуханням деревини. Це масло необхідно видалити, провівши проміжне шліфування.

При оксидативному висиханні олій відчувається типовий запах, який значно зменшиться протягом найближчих днів.

Під час зіткнення з силановими клеями олія не може надійно висохнути (технічної інформації No 21).

Як правило, формування покриття на екзотичних породах деревини з лаком на водно-олійній основі можливе.

Нанесення олії

Шліфування має бути рівномірним, без видимих слідів роботи та похибок. За необхідності рекомендується шпаклювання щілин за допомогою AquaSeal® Pafuki, AquaSeal® PafukiPowder або SolvSeal® PafukiSuper. Після шпаклювання підлогу шліфувати барабанною машиною зерном 100 + кутовою машиною зерном 100.

Потім егалізувати (згладити) різні види шліфування однодисковою машиною сіткою зерном 80.

Звертати увагу на те, щоб абразив постійно був гострим, не полірувати зношеним абразивом. Як тільки сітка зношується - міняти на нову! Під час роботи з Тріо або Кватро можна брати і більш грубе зерно. Це особливо важливо, якщо надалі передбачено покриття лаками на водній основі. Шпаклівку і залишки лаку обов'язково повністю зішліфовувати!

Перед тонуванням підлоги, протерти дерев'яну поверхню намоченою у воді ганчіркою. Важливо: всі 100% площі мають бути намочені, оскільки не змочені поверхні будуть потім виглядати світлішими відносно решти площі підлоги і виправлення цієї помилки - досить важкий процес! Кількість води не є вирішальною для колірного ефекту. Дати просохнути. Поки поверхня не буде сухою. Мокрі зони вбирають олію, а з нею і кольори по-іншому і будуть видні.

Переваги змочування водою: імпрегнування посилюється, кольори робляться рівномірнішими, інтенсивнішими, і відмінності від шліфування різними машинами не так помітні. Якщо колір занадто інтенсивний, то все одно проводити змочування водою, а Classic BaseOil Color розбавляти Classic BaseOil Farblos (безбарвний варіант), щоб знизити інтенсивність кольору.

Classic BaseOil зазвичай наноситься одним шаром до насичення деревини. Залежно від потреб і породи деревини можливе і радиться нанесення другого шару. Кілька разів, «мокре по мокрому», без розполірування нанесення шпателем доти, доки деревина не «насититься» олією, це означає, що олія вже не буде швидко поглинатися і поверхня не буде швидко ставати матовою. Дати приблизно 30 хвилин для вбирання, а потім розполіровувати білим падом.

Classic BaseOil є олією для імпрегнування, це означає, що те, що деревина хоче взяти - треба їй дати. Те, що вона взяти вже не може (надлишки), має бути прибрано з поверхні! Нанесення шпателем один раз часто недостатньо для насичення деревини, за умови врахування різних властивостей деревини до вбирання. Залежно від конкретних властивостей деревини до поглинання, розміру паркетних плашок і розміру щілин можлива підвищена витрата олії.

Classic BaseOil Color може безпроблемно і результативно застосовуватися і на інших, чисто відшліфованих дерев'яних поверхнях (наприклад, меблі, панелі, стільниці тощо), за умови врахування всіх вищезазначених рекомендацій.

Час висихання

За 23°C/50% відносної вологості повітря приблизно через 10-12 годин по підлозі можна обережно ходити, через 24 години покривати лаками. При породах деревини, що містять компоненти, які уповільнюють висихання, поганій вентиляції, низькій температурі підлоги, іншій відносній вологості, а також підвищеній товщині нанесеного шару час висихання може істотно зростати. Це особливо важливо враховувати, якщо підлогу потім покривають лаками і тому, перед нанесенням лаку, необхідно провести контроль висихання. Не раніше, ніж через 8-14 днів навантажувати, класти килими або застосовувати засоби догляду.

Витрата

Залежно від шліфування, породи деревини та виду укладання 20-50 г/м² за відсутності щілин і при першому нанесенні, при подальших нанесення істотно менше.

Пересохла або інтенсивно поглинаюча деревина, укладання з великою кількістю щілин (наприклад, індустріальний паркет) або торцеві зрізи деревини - це особливі випадки, при яких може бути підвищена витрата.

Технічні характеристики

Виробник: Berger-Seidle

Країна: Німеччина

Стандарт DIN EN 71-3: Застосовується для дитячих іграшок (Classic BaseOil чи Classic BaseOil Color)

Інструменти для нанесення: шпатель (аплікатор), валик BergerTool Microfaser Rolle

Витрата: 20-50 г/м²

Висихання: 24 години

Фасування: 1л

Термін зберігання: мінімум 24 місяці

             

Олія для тонування Berger Classic BaseOil Color

  • 5 220 грн.
  • 4 450 грн.


Доступні опції


Рекомендовані товари

Berger AbraPrime PAD нейлоновий пад для нанесення масла

Berger AbraPrime PAD нейлоновий пад для нанесення масла

Нейлонові пади для шліфувальних машин. Використовується для матування, полірування та очищення підло..